Projektas „Akmenės laisvosios ekonominės zonos šiaurinės dalies infrastruktūros įrengimas ir plėtra“, Nr. 02-063-P-0001

Akmenės rajono savivaldybė kartu su partneriais, UAB „Akmenės laisvoji ekonominė zona“ ir AB „Via Lietuva“, įgyvendina projektą, kurio tikslas – pagerinti Akmenės laisvosios ekonominės zonos investicinę aplinką, išvystant susisiekimo komunikacijų inžinerinę infrastruktūrą.

Įgyvendinant projektą numatoma valstybinės reikšmės krašto kelyje Nr. 154 Šiauliai-Gruzdžiai-Naujoji Akmenė įrengti eismo saugumo priemones – žiedines sankryžas. Šios sankryžos yra pagrindinės sankryžos, kuriomis transporto srautai vyksta į Akmenės LEZ šiaurinės dalies sklypus ir iš jų. Sankryžos bus įrengiamos krašto kelio sankirtose su Eibučių g. ir J. Dalinkevičiaus g.

Investuojant į susisiekimo infrastruktūros įrengimą ir plėtrą yra sudaromos patrauklesnės sąlygos verslo plėtrai, naujų investicijų pritraukimui ir tokiu būdu skatinamas naujų darbo vietų kūrimasis.

Projektas įgyvendinamas 2022–2030 metų ekonomikos transformacijos ir konkurencingumo plėtros programos pažangos priemonės Nr. 05-001-01-06-03 „Gerinti konkurencinę investicijų pritraukimo aplinką“ veiklos „Laisvųjų ekonominių zonų, pramonės parkų ir kitose pramoninėse teritorijose esančių sklypų išvystymas“. Projekto finansavimo šaltinis – Teisingos pertvarkos fondas.

 

Projekto trukmė: 2023 m. sausio 10 d. – 2026 m. rugpjūčio 31 d.

Projekto vykdytojas: Akmenės rajono savivaldybės adminstracija

Projekto vertė: 1 506 988,20 Eur, iš jų:

ES fondų lėšos – 1 280 939,97 Eur;

Akmenės rajono savivaldybės biudžeto lėšos – 226 048,23 Eur.

Grįžti
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.