Apie Akmenės LEZ

Grįžti

Esame Lietuvoje - ES, Eurozonos, NATO, EBPO narėje, vienoje greičiausiai augančių žemyno ekonomikų su stabilia politine aplinka ir vienomis geriausių sąlygų verslui.

Akmenės rajonas yra ilgametes tradicijas pramonėje, gamyboje, energetikoje turinčiame Šiaurės Vakarų Lietuvos regione, netoli Latvijos sienos. Keliais ir geležinkeliais rajonas yra sujungtas su 4 jūrų uostais, nesunkiai pasiekiami Rygos, Klaipėdos ir Kauno oro uostai bei krovinių transportui tinkamas Šiaulių oro uostas.

Kelių dešimčių kilometrų atstumu veikia kolegijos, profesiniai rengimo centrai, politechnikos mokyklos ir universitetai, su kuriais bendradarbiaujame.

Akmenės savivaldybė yra palanki tiek verslui, tiek gyventojams, ypač jaunoms šeimoms. Savivaldybė planuoja pasiekti 30.000 gyventojų skaičių iki 2030 m., o mes prie to prisidedame investicijomis, darbo vietomis, gyvenamojo kvartalo statybos projektu ir kitomis iniciatyvomis.

Akmenės LEZ yra įsikūrusi 2-4 km nuo Naujosios Akmenės miesto centro – mokyklų, gyvenamųjų rajonų, viešbučio, maitinimo įstaigų.

Akmenės LEZ investuotojams siūlo sklypus beveik 100 ha teritorijoje su galinga ir modernia inžinerine infrastruktūra: elektros energija, dujomis, vandentiekiu ir nuotekų sistema. Patogiam krovinių judėjimui yra įrengta geležinkelio atšaka, o teritorijos darbuotojams ir svečiams įrengta stovėjimo aikštelė bei nutiestas dviračių takas.

Infrastruktūros sprendimai įgyvendinami glaudžiai bendradarbiaujant su Akmenės rajono savivaldybe – įrengti ir toliau tobulinami keliai, vandentiekio, lietaus ir buitinių nuotekų tinklai, teritorijos apšvietimo bei drenažo sistemos ir kt.

Teritorijoje jau veikia šimtus milijonų EUR investavusios medienos pramonės, statybinių medžiagų, techninės priežiūros, energetikos ir kitų sričių bendrovės.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?
Susisiekime ir aptarkime galimybes.

Kontaktai
This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.